Informacja: gotowe wycięte dekoracje z brystolu (zakładka: Edukacyjne/gotowe dekoracje) – URLOP

inne materiały PDF bez zmian – docierają na maila w 2 minutki od zakupu ;)

Niespodzianka

otrzymujesz dostęp do

WIOSENNO-WIELKANOCNEJ WYPRZEDAŻY

super zestawy za "groszowe sprawy"

oraz kod do otrzymania plakatu Pani Wiosny za darmo

Cieszę się na te Święta Wielkanocne, na spotkanie rodziny, chwilę spokoju i wytchnienia. Myślę, że każdy nauczyciel z radością wyczekiwał tego momentu. Jak dobrze wiemy, przed Wielkanocą jest “młyn w pracy”, tak wiele do zrobienia. Więc, cieszmy się tą chwilą i oby kolejna przyszła szybko (a potem już tylko upragnione wakacje).

 

Kochani aby trochę umilić ten radosny czas, jak co roku, chcę podzielić się z Wami materiałami w zaskakująco niskich cenach. Chcę dać każdemu możliwość skorzystania z opracowanych przeze mnie pomocy dla nauczyciela. Znajdziesz tu super paczki z  zadaniami, pracami plastycznymi, malowankami czy  rebusami, ale też szablony do samodzielnej realizacji i gotowe dekoracje.. co tu dużo pisać, przejdź na dół strony i sama sprawdź czy to się “opłaca”, i czy się faktycznie przyda 😉 Możesz to zrobić na spokojnie bo:

promocja trwa do środy 12.04.2023, do godz. 23.59

uwaga: promocja jednorazowa – już się nie powtórzy w tym roku i nie będzie już możliwości  ponownego skożystania

PROMOCJA START! - masz możliwość do skorzystania z niej do środy 12.04.2023, do godz. 23.59

PONAD 800 STRON ! Tu znajdziesz wszystko

wiosna do druku szkoła przedszkole materiały PDF

Duży zbiór materiałów. Mogłabym pisać i zachwalać długo.. ale szybciej będzie dodać przycisk do oferty z rozpiską o tym co zawiera ten pakiet i z ceną przede wszystkim 😉 Czy faktycznie jest tak atrakcyjna?

 

Taka okazja dwa razy się nie zdarzy..

DUŻA PAKA w niskiej cenie

Potrzebujesz zadań, malowanek, rebusów, gier.. oto one! Ale czy to zadania na moje zajęcia? A cena, czy nie jest zbyt wysoka? Sprawdź to klikając w poniższy przycisk

 

Te materiały przydadzą Ci się w tym i kolejnym roku

DUŻY ZBIÓR szablonów na zajęcia manualne

zadania manualne hand made zadania plastyczne szkoła przedszkole wiosna wielkanoc

moja perełka. Rewelacyjne, gotowe szablony i wzory na zajęcia plastyczne z dziećmi. Z tymi materiałami stworzycie przepiękne dekoracje; nie tylko Wielkanocne ale też wiosenne. Koszyczki, ptasie budki, “kwitkowe” lizaczki. Ten zbiór przyda Ci się teraz, jak również będzie jak znalazł za rok. To najlepsza okazja by zdobyć go za grosze.

 

nie masz jeszcze tego plakatu?

Duży Plakat Pani Wiosny za 0 zł

Pani Wiosna plakat duży dekoracja szkoła przedszkole

OKAZJA OKAZJA OKAZJA – to nie żart, możesz otrzymać ten plakat za darmo.

W związku z tak dużym zainteresowaniem Paniami Wiosnami postanowiłam dodrukować trochę plakatów i rozdać je pierwszym osobom. Plakat jest wydrukowany na grubym papierze, pięknie się prezentuje, a co najważniejsze posłuży na lata. Co zrobić aby go zdobyć? 

 

 

 

piękne aranżacje na każdą porę roku

GOTOWE DEKORACJE w niższej cenie

Do wycinania dekoracji trzeba mieć cierpliwość. Czasami się zastanawiam czy więcej należy mieć jednak czasu czy tego pierwszego bo nie oszukujmy się nie jest to szybkie zajęcie. Można też połamać nożyczki ze złości, kiedy właśnie kończymy wycinanie fikuśnego wzoru i… ktoś na rozproszył, i przecieliśmy coś co wycinaliśmy prawie pół godziny! Ehh.. brzmi znajomo? Dlatego nie marnuj swojego cennego czasu, te esy floresy i inne zawijasy wytnę za Cienie 😉 Dzięki temu szybko przygotujesz piękno dekoracje i zyskasz czas na coś innego (na pewno nie na pracowanie nad odciskami po nożyczkach) Nie będę już wspominać, że aby przygotować kolorową dekorację z brystoli, trzeba kupić minimum 5 kolorów, żeby jako tako to wyglądało, wykorzystasz trochę, a kupić musisz cały paper – chyba, że zamówisz dekorację u mnie. Tu płacisz tylko za zużyty papier. Pakiet 149 elementów wiosennych jest taki duży bo w każde wolne miejsce na brystolu umieściłam jakiś element, żeby nie zmarnował się ani centymetr 😉 Zajrzyj jakie gotowe dekoracje są teraz w promocji.

MEGA ZESTAW WIOSENNYCH DEKORACJI – 149 elementów

Ptasia budka – wybierz kolor

ptasia budka dekoracja wiosna kolorowa z brystolu

nie spóźnij się!
zapraszam serdecznie Pani Basia