pobierz za darmo

MALOWANKI od Małego Artysty

Ręcznie-malowane malowanki od Małego Artysty

Ten rodzaj malowanek pozwala na tradycyjne kolorowanie kredkami, ale też na użycie ołówków i zabawę w Małego Artystę

  •  wersja A4 normalna – wydrukuj gdy dziecko ma ochotę na kolorowanie kredkami, farbami lub pastelami
  • wersja A4 ołówek – macie w domu ołówki z serii B? np 2B, 4B,  6B czy 8B? Jeśli tak, to świetna okazja by pobawić się w kreskowanie. Wzory zostały specjalnie przygotowane do wcielenia się w artystę i spróbowania innej prostej, a bardzo efektywnej techniki. Podpowiedź jak to zrobić znajdziesz w darmowym fragmencie mojego e-booka Kreska
  • wersja A5 – kolorowanki zostały przygotowane na formacie A4 (dwie malowanki na stronę) do przecięcia – jest to fajna opcja dla dzieci, które są wyjątkowo dokładne, ale powierzchnia kartki A4 przeraża je i zniechęca

Pamiętaj, że każde dziecko jest inne i aby tworzenie sprawiało mu przyjemność nie może być przytłoczone zadaniem. Ćwiczenie musi mu się wydawać proste i interesujące.

Każde zadanie można wykonać na kilka sposobów. Dlatego też, zachęć swoje dziecko do wykonania ich w różnych technikach, aby pobudzić jego kreatywność.

Podziel się wynikiem swojej pracy i prześlij obrazek swojego dziecka (na priv lub skomentuj Post) dla wszystkich, którzy podzielą się swoim dziełem Mały Artysta prześle kolejne rozwijające materiały na priv.

- inne darmowe materiały do pobrania-

Tu pobierz darmową grę

Pobierz darmowy "KRESKA"

Polub profil Małego Artysty – śledź darmowe treści

W sklepiku Małego Artysty znajdziesz materiały dla Twojego dziecka