Informacja (gotowe wycięte dekoracje z brystolu): ze względu na dużą liczbę zamówień na gotowe dekoracje kolejna planowana wysyłka 23.05.2024 r.

11 listopada - dekoracje do szkoły, przedszkola

Wyświetlanie 1–12 z 30 wyników

 • napis Kocham Cię Polsko dekoracja przedszkole szkoła
 • napis Kocham Cię Polsko dekoracja przedszkole szkoła
 • napis Kto ty jesteś Polak mały dekoracja
 • Promocja! kwiaty z papieru 11 listopada 3 maja dekoracja
 • mapa Polski z kwiatów dekoracja 11 listopad 3 maja
 • dekoracja patriotyczna 3 maja 11 listopada do szkoły przedszkola
 • Napis 11 Listopada Święto Niepodległości dekoracja szkoła przedszkole
 • Napis 11 Listopada Święto Niepodległości dekoracja szkoła przedszkole
 • Napis 11 Listopada Święto Niepodległości dekoracja szkoła przedszkole
 • Święto Niepodległości napis dekoracja
 • Święto Niepodległości napis dekoracja
 • Święto Niepodległości napis dekoracja

W ciągu roku szkolnego istnieje wiele okazji do uczczenia ważnych wydarzeń historycznych. Jednym z takich dni jest bez wątpienia 11 listopada, czyli Narodowe Święto Niepodległości. To idealny moment, aby opowiedzieć swoim uczniom o tym, jak Polska odzyskała niepodległość, a nawet wystawić przedstawienie, które pomoże im zrozumieć to ważne dla naszej ojczyzny wydarzenie. Z tej okazji warto więc zadbać o udekorowanie klas oraz auli i wprowadzić uczniów w podniosły, a zarazem radosny nastrój. Jakie dekoracje oraz szablony na 11 listopada wybrać?

Szablony na Dzień Niepodległości

Niezależnie od tego, czy przygotowujesz przedstawienie, czy chcesz udekorować sale lekcyjne z okazji Dnia Niepodległości, gotowe dekoracje na 11 listopada okażą się niezawodne w każdym przypadku. Idealnymi szablonami upamiętniającymi odzyskanie przez naszą ojczyznę niepodległości są m.in. orzełek, godło i flaga Polski, a także postać dziewczynki oraz chłopca niosących rozwianą flagę. Ozdoby można powiesić zarówno na tablicy, jak i oknie, ścianie czy gazetce szkolnej.

Dekoracje na 11 listopada

Gotowe szablony do udekorowania auli oraz klas są niezwykle pomocne dla nauczycieli, którzy nie mają pomysłu, jakie ozdoby przygotować. Na szczęście można zdecydować się na przygotowane przeze mnie dekoracje i razem ze swoimi uczniami ozdobić salę lekcyjną. Oprócz orła czy flagi Polski dobrym rozwiązaniem będą również napisy, takie jak Polska Moja Ojczyzna, 11 listopada oraz Święto Niepodległości. Warto zdecydować się także na umieszczenie na tablicy pod jednym z napisów roku 1918, dzięki czemu uczniowie utrwalą w pamięci datę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Ozdoby szkolne i przedszkolne – idealne na przedstawienie z okazji Dnia Niepodległości

Szablony do szkół i przedszkoli na Dzień Niepodległości dostępne w biało-czerwonych barwach nadadzą się zarówno na przedstawienie, jak i udekorowanie klasy. Stanowią doskonałą dekorację na oknach, ścianach oraz tablicach. Ponadto można je śmiało wykorzystać w kolejnych latach szkolnych i tym samym przypominać uczniom co roku o jednym z najważniejszych wydarzeń historycznych naszej ojczyzny.