Dekoracje szkolne

Wyświetlanie 1–12 z 141 wyników

 • Dekoracja serca balony urodziny szkoła przedszkole żłobek
 • dekoracja kwiaty ażurowe do szkoły przedszkola żłobka z papieru
 • Promocja! dekoracja dzień babci i dziadka czas na herbatkę
 • bombki dekoracje szkoła przedszkole z papieru
 • bombki dekoracje szkoła przedszkole z papieru
 • aniołki dekoracja świąteczna szkoła przedszkole jasełka na okno na tablicę
 • aniołki dekoracja papierowa święta jasełka szkoła przedszkole
 • dekoracja na jasełka szopka stajenka
 • dekoracja na jasełka szopka stajenka
 • Promocja! dekoracja na jasełka szopka stajenka
 • szopka stajenka Boże Narodzenie dekoracja z papieru
  Boże Narodzenie

  Szopka na tablicę lub gazetkę – gotowa dekoracja

  66,50 69,50  Wybierz opcje
 • zimowe domki miasto kamienice święta dekoracja szkoła przedszkole

Szkoła przede wszystkim kojarzy nam się ze zdobywaniem wiedzy, jednak to także miejsce, w którym zawieramy nowe znajomości i organizujemy przedstawienia na różnego rodzaju uroczystości. W końcu nie samą nauką człowiek żyje, a w ciągu roku szkolnego jest wiele okazji do świętowania. Z myślą o nauczycielach, którzy nie mają pomysłów na zorganizowanie dekoracji na różne wydarzenia, przygotowałam specjalną ofertę. Do zaproponowania mam wiele kreatywnych szablonów oraz plakatów do samodzielnej realizacji. Materiały, które znajdziesz w moim sklepie, sprawią, że Twoi uczniowie wezmą czynny udział w lekcji, a dana uroczystość zyska niepowtarzalny charakter!

Dekoracje szkolne do samodzielnego wykonania

Wybierając moje dekoracje szkolne, nie musisz już dłużej martwić się przygotowaniem własnych materiałów na zajęcia tematyczne, gdyż w moim sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Proponowane przeze mnie plakaty oraz szablony dostępne są w atrakcyjnych cenach i przeznaczone do samodzielnego wykonania. Przesyłam je w wersji PDF na podany w zamówieniu adres mailowy. Ta niezwykle wygodna opcja pozwala nauczycielom wydrukować materiały w dowolnym rozmiarze i tyle razy, ile tylko zechcą.

Szablony i plakaty – dekoracje na różnego rodzaju uroczystości szkolne

W ofercie mojego sklepu znajdziesz wiele pomysłowych dekoracji szkolnych dla nauczycieli na różne wydarzenia m.in. na święta Bożego Narodzenia, Dzień Mamy, Wielkanoc czy Dzień Babci i Dziadka. Do kupienia proponuję również szablony i plakaty, którymi wraz ze swoimi uczniami pięknie udekorujesz klasę, witając wszystkie pory roku. Oprócz gotowych do wydrukowania materiałów, kupisz tutaj także tematyczne malowanki oraz szablony do odrysowywania, dzięki którym Twoi uczniowie na pewno poczują się jak mali artyści!

Wyjątkowe dekoracje szkolne

Niezależnie od tego, czy szukasz pomysłu na dekoracje z okazji Dnia Taty, czy na Walentynki, w moim sklepie możesz kupić szablony i plakaty na wiele szkolnych wydarzeń! Kreatywne materiały dla nauczycieli do samodzielnego wykonania oferuję w bardzo korzystnej cenie i wysyłam drogą mailową. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą pełną wyjątkowych dekoracji szkolnych.