Informacja: gotowe wycięte dekoracje z brystolu (zakładka: Edukacyjne/gotowe dekoracje) – URLOP

inne materiały PDF bez zmian – docierają na maila w 2 minutki od zakupu ;)

Mały Artysta

KRESKA

Odciągnij dziecko od komputera!

Rozwiń zdolności artystyczne swojego dziecka – ponad miesiąc rysunkiem

GWARANCJA ZADOWOLENIA – 30 DNI NA ZWROT*

✏️ rozwiń kreatywność

swojego dziecka

✏️ zorganizuj czas z zabawą

i tworzeniem

✏️ zainteresuj swoją 

pociechę sztuką

✏️ mniej chwilę dla siebie

czegoś takiego jeszcze nie Było!

Nie będzie to zbytnią śmiałością, jeśli powiem, że masz przed sobą coś wyjątkowego. Ten e-book to w skrócie:

wiedza artystyczna, zadania kreatywne i praktyczne.

 

 

Cztery moduły:

 • KRESKA
 • FAKTURA
 • BRYŁY i FIGURY
 • PERSPEKTYWA

Wszystko zeskanowane do możliwości dziecka. Czegoś takiego jeszcze nie było! W tym e-booku zrywam z teorią: “tylko dorośli mogą rysować ładnie!” Wnikliwe słuchanie i sumienne wykonywanie ćwiczeń nieuchronnie skutkuje zmianą sposobu myślenie i samego rysowania. Duża dawka wiedzy oraz ćwiczeń praktycznych i zadań specjalnych.

 

Nic nie ryzykujesz. Sprawdź czy to działa. Masz 30 dni na zwrot!

*Gwarancja zadowolenia:

jeśli twoje dziecko przejdzie cały kurs i nie zauważysz różnicy w jego sposobie rysowania: w ciągu miesiąca masz możliwość napisania do nas, a my zwrócimy Ci całą zapłaconą kwotę!

KRESKA

podstawowe pojęcie artystyczne, które każdy powinien znać

FAKTURA

odkryjmy fakturę w świecie który nas otacza

BRYŁY I FIGURY

czyli łatwy sposób na szybki rysunek

PERSPEKTYWA

czyli trudne brzmiące pojęcie, łatwe w użyciu

PONAD 50 godzin z rysunkiem!

Wiedza artystyczna zeskanowana do możliwości dziecka

ZADANIA DOPASOWANE DO DZIECI!

Grafika i treść zadań są dopasowane do możliwości dziecka. Jeśli Twoje dziecko ma więcej niż 6 lat i lubi rysować to coś dla niego 😉

WERSJA PDF- WIELE MOŻLIWOści

Podążamy z duchem czasu. Chcemy, aby twoje dziecko miało możliwość, skorzystać z tego workbooka gdzie chce. Wersja PDF pozwala również na wielokrotne drukowanie zadań. Świetnie się to sprawdza w razie „gdy coś nie wyjdzie” oraz gdy mamy w domu więcej Małych Artystów.

Odkryj lub rozwiń talent twojego dziecka ze zbiorem zadań i ćwiczeń z serii „KRESKA”.

 

Ebook zawiera 4 moduły:

 • KRESKA – bo każdy rysunek zaczyna się od kreski
 • FAKTURA – bo dzięki niej rysunki przestają być płaskie
 • BRYŁY i FIGURY – bo to podstowa by wiedzieć jak szybko coś narysować
 • PERSPEKTYWA – bo dzięki jej znajomości rysunki stają się przestrzenne

Zawartość tego workbooka zabierze dziecko na około 50 godzin w artystyczny świat. Przejście każdego modułu powinno zająć 1-2 tygodnie w zależności od rozłożenia sobie zadań. Zaleca się uważne czytanie i sumienne wykonywanie zadań – wtedy mamy najlepsze efekty.

Jedyny w swoim rodzaju...

..unikatowy zeszyt ćwiczeń zawierający:

 • teorię
 • ćwiczenia praktyczne
 • zadania dodatkowe

Workbook Kreska dostarcza wiedzę, która jest utrwalona poprzez praktykę. Zadania dodatkowe rozwijają ciekawość i kreatywność dziecka.

Sekrety rysunku:

znajdziesz tu teorię przedstawioną w łatwy do zrozumienia sposób, praktyczne podpowiedzi, którymi nie lubią się dzielić artyści.

Ćwiczenia ręki

zadania, ćwiczenia praktyczne, a przede wszystkim kreskowanki, doskonale rozwijają grafo-motorykę, co jest podstawą, by zauważyć postępy w sposobie rysowania
kreskowanki
 

Twoje dziecko już nigdy nie będzie rysować tak samo! 

Jeśli Twoje dziecko nigdy nie miało styczności z rysunkiem — to gwarantuję Ci, że po przejściu wszystkich zadań, nie będzie rysowało jak do tej pory. Zmieni się jego sposób myślenia o rysowaniu, a także sposób używania narzędzi plastycznych.
historia Hani, która przeszła już pierwszą część e-booka Kreska

HANIA 7 lat

Jedna z małych artystek, która ukończyła już pierwszą część zeszytu ćwiczeń Kreska. Zadaliśmy jej i jej kilka pytań. Sprawdźmy co na nie odpowiedziała:
-> prace Hani tuż przed rozpoczęciem przygody z zeszytem ćwiczeń: Kreska cz.1
nauka rysunku dla dzieci zajęcia artystyczne on-line

co o workbooku myśli

Mama Hani?

Odpowiem ze swojej strony, jako rodzica:
Jeśli chodzi o prace Hani z książeczką bywało różnie … Początkowo zauważyłam że bardzo starannie przykłada się do pracy, chętnie słucha czytanych przeze mnie stron 😉 I zaraz zabierała się do pracy. Codziennie przeznaczała sobie około godzinki na zadania i robiła je bardzo starannie.Oczywiście przyszedł moment, gdzie zauważyłam, że jak sobie z czymś nie radzi to rezygnuje twierdząc , że “nie umie tak rysować” – po prostu się poddawała i zniechęcała do rysunku. Jednakże w kolejnych etapach jej pracy jeśli coś wyszło dobrze była zadowolona i nie mogla się doczekać końca książeczki i w pospiechu ją kończyła (choć i tak myślę ze poradziła sobie z tym zadaniem .😁

Zauważyłam, że zaczęła wykorzystywać poznane techniki rysowania w swoich kolejnych pracach na dowód przesyłam w załączniku prace które wykonała na tzw kolanie zaraz po zakończeniu zeszytu ćwiczeń. 

Nie dowierzałam w to, co zobaczyłam. Jej rysunki nabrały takiej… “dojrzałości” 😁Jestem pod wielkim wrażeniem, że tak świetnie zaczęła sobie radzić z kreską i fakturą😉

Ode mnie to tyle, bardzo dziękuję za cenne rady i możliwość skorzystania z zeszytu ćwiczeń , z pewnością zdobyta wiedza przyda się Hani w dalszym etapie rozwijania swojego talentu 

<- pierwsze rysunki Hani po ukończeniu Zeszytu Ćwiczeń Kreska, o których wspomina Mama Hani

Jeszcze więcej korzyści:

tworzenie, czy to będzie rysowanie, czy malowanie daje radość, satysfakcję, buduje poczucie własnej wartości, wycisza, daje możliwość wyrażenia własnych uczuć itd.

WERSJA PDF-czyli WIELE MOŻLIWOści

Format: PDF
Liczba stron: 56

Zawartość:
– ponad 20 stron teorii
– 15 ćwiczeń praktycznych
– 10 zadań dodatkowych
– 15 kreskowanek

To tylko słowa, dlatego sprawdź to sam 😉

Najczęściej zadawane pytania

Ten zeszyt ćwiczeń został opracowany z myślą o najmłodszych, którzy nie mieli styczności z rysunkiem. Jednak poruszane zagadnienia znacznie wykraczają poza standardowo przekazywaną wiedzę, dlatego ten woorkbook może być świetnym odkryciem dla tych, którzy chcą pogłębić informacje i przećwiczyć ją w praktyce. Spotkałam się również z opiniami, że ten kurs nadaje się również dla dorosłych, bo jest on w tak prosty i czytelny sposób przedstawiony, że zachęca również starszych do rozpoczęcia przygody z rysunkiem. Tak więc drogi rodzicu, jeśli kiedyś rysowałeś, może to okazja, by wyruszyć w świat rysunku podczas rozwiązywania zadań praktycznych ze swoim dzieckiem.
Już sześciolatek poradzi sobie z zawartością zeszytu ćwiczeń. Oczywiście umiejętność czytania bardzo nam się tu przyda:) Aby tekst nie wydawał się zbyt męczący i móc zająć się tą najprzyjemniejszą częścią przy mniejszych dzieciach proponuję, by rodzic przeczytał część wprowadzającą w każde zagadnienie.
Wystarczy, że zaopatrzycie się w podstawowe ołówki: zwykły ołówek, 2B, 4B, 6B i 8B. Oczywiście gumkę zawsze lepiej mieć pod ręką 😉
Nic straconego! U Małego Artysty masz gwarancję zadowolenia — czyli MIESIĄC na zapoznanie się z zeszytem ćwiczeń i ewentualny zwrot, jeśli stwierdzisz, że Twoje dziecko nie wyniosło nic po przejściu jego zawartości.