Informacja: gotowe wycięte dekoracje z brystolu (zakładka: Edukacyjne/gotowe dekoracje) – URLOP

inne materiały PDF bez zmian – docierają na maila w 2 minutki od zakupu ;)

dekoracja dzień kobiet

pobierz darmowe materiały do przygotowania dekoracji

Zbliża się święto wszystkich kobiet. Na ulicach pojawią się mężczyźni z bukietami kwiatów, niesionych dla żon, dziewczyn, mam oraz mężczyźni rozdający nieznajomym kobietom tulipany, by w podzięce uzyskać uśmiech. Bez wątpienia jest to piękne święto, kiedy przypominamy wszystkim o trudzie spoczywającym na barkach płci pięknej,  kiedy każda z kobieta może poczuć się doceniona jako partnerka, matka, babcia lub po prostu ktoś dla nas ważny.

 

Warto o tym mówić, aby kolejne dorastające pokolenia rosły w świadomości,  poczuciu wdzięczności i szacunku, aby te same wartości przekazywać dalej.

 

kartka z kalendarza 8 marca

Dorzucam też swoją cegiełkę do edukacji dzieci i młodzieży, i dołączam do pobrania plakat “kartka z kalendarza”, który jest gotowy do druku:

  • format A4 (21×29,7)
  • plik PDF
  • gotowy do druku na kolorowej drukarce
  • darmowy
dekoracja 8 marca dzień kobiet

Ci, którzy obserwują moją stronę na FB oraz są w mojej grupie Zadaniowo z darmowymi materiałami, wiedzą, że mam wiele pomysłów i zazwyczaj na jednym się nie kończy. 

dzień kobiet dekoracja plakat 8 marca
dzień kobiet dekoracja szablon 8 marca

Tak więc dwie inne propozycje plakatu gotowego do druku czekają w poniższym linku, a dla tych którzy lubią przygotowywać dekorację w formie szablonów – duży piękny szablon, który może posłużyć na różne okazje.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *