Informacja: gotowe wycięte dekoracje z brystolu (zakładka: Edukacyjne/gotowe dekoracje) – URLOP

inne materiały PDF bez zmian – docierają na maila w 2 minutki od zakupu ;)

laurki dla mamy i taty

Lata mijają, zmienia się moda, zmieniają się bajki, które dzieci lubią oglądać. Wciąż pojawia się coś nowego.. jednak trend na klasyczne laurki dla rodziców chyba nigdy nie minie.

Czy pamiętasz jak Ty rysowałaś/eś laurkę dla swoich rodziców? Moja Mama uwielbiała przechowywać nasze prace. Śmiało mogę powiedzieć, że większość ręcznych upominków zachowała i mogliśmy je zobaczyć po latach. Nie ma chyba nic piękniejszego nic upominek przygotowany prosto z serduszka małymi rączkami.

Na dzień Mamy i Taty możesz przygotować z dziećmi ręcznie wykonane kartki, jeśli jednak zależy twoi podopieczni są mali, a Tobie zależy by laurki wyszły ładnie, możesz użyć zaprojektowanych przeze mnie gotowych kartek

Pakiet możesz dostać za symboliczną opłatą, a znajdziesz tam wzory kartek osobno dla Mamy i Taty, z wierszykiem w środku do poprawienia kolorową kredką czy falmastrem. Dodatkowo przygotowałam malowanki – upominki “kwiatki dl mamy”, :kwiatki dla taty”, które pokolorowane będą pięknym dodatkiem do laurki.

WIĘCEJ MATERIAŁÓW

Jeśli szukasz innych ciekawych materiałów lub pomysłów na dekorację na tą okazję kliknij w zdjęcie i zobacz co jeszcze dla Ciebie zaprojektowałam

Pomysł na upominek Mały Artysta - Zadaniowo od Pani Basi
Kochamy Was Całym sercem
Dekoracja Dzień Mamy i Taty Mały Artysta
Dzień Mamy i Taty

to i wiele więcej znajdziesz klikając w ten przycisk

pozdrawiam serdeczne

Pani Basia

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *