Informacja: gotowe wycięte dekoracje z brystolu (zakładka: Edukacyjne/gotowe dekoracje) – URLOP

inne materiały PDF bez zmian – docierają na maila w 2 minutki od zakupu ;)

dekoracje dzień mamy i taty

DEKORACJE DZIEŃ RODZINY

Przygotowujesz dekorację na przedstawienie, tablicę czy gazetkę na Dzień Mamy i Taty lub Dzień Rodziny? Przyznam szczerze, że to nie łatwe zadanie. Trudno jest znaleźć coś interesującego, żeby było łatwe w wykonania lub w przystępnej cenie, a na dodatek, żeby się nie powtarzało.

Znajdziesz tu pomysły na dekoracje szkolne, te najbardziej popularne, ale również innowacyjne i teraz modne.

Jeśli chcesz zachwycić rodziców i współpracowników dekoracją to trafiłaś/eś we właściwe miejsce.

Projektując dekoracje zakładam, że każdy w inny sposób obchodzi uroczystości i pamiętam o tym, że najlepiej sprawdzają się dekoracje uniwersalne, które posłużą więcej niż raz. Jeśli nie masz czasu na wycinanie to gotowe dekoracje to coś dla Ciebie.

Jeśli u Ciebie w szkole / przedszkolu obchodzicie Dzień Rodziny, możesz użyć całej dekoracji, a jeśli obchodzicie osobno Dzień Mamy i Taty, to możesz dowolnie rozdzielić ten zestaw i mieć gotową dekorację na te dwie okazje.

Szablony i Plakaty do samodzielnej realizacji to kolejna opcja, która cieszy się dużą popularności. Dobrze wiem, że są też osoby, które lubią wycinać. Własnoręczna dekoracja to dla nich satysfakcja, a proces wycinania odskocznia od codzienności. Dla innych drukarka z kolorowym tuszem to sposób na szybką niskobudżetową dekorację. Dla tych osób tworzę materiały również dostępne w moim sklepiku.

Ten i wiele innych pomysłów znajdziesz klikając w poniższy przycisk

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *